Produkte > KYOCERA AVX > MG052S14A300DP
MG052S14A300DP
MG052S14A300DP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 425pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: 0508
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 17.55V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MG052S14A300DP KYOCERA AVX
Description: MULTIGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0508 (1220 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 425pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: 0508, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 17.55V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MG052S14A300DP MG052S14A300DP Hersteller : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 425 pF 19.5V 32V
auf Bestellung 880 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MG052S14A300DP MG052S14A300DP Hersteller : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: MULTIGUARD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 0508
Bidirectional Channels: 2
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2622 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
MG052S14A300DP MG052S14A300DP Hersteller : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 10VAC/14VDC 30A 19.5V 0508 SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
MG052S14A300DP Hersteller : AVX mguard-36973.pdf 0508 14V Група товару: Супресори Од. вим: шт