Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > MG052S18A400DP
MG052S18A400DP
MG052S18A400DP KYOCERA AVX Components
mguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Var MLV 14VAC/18VDC 30A 25.5V 0508 SMD T/R
auf Bestellung 1277 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 177
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MG052S18A400DP KYOCERA AVX Components
Description: TVS DIODE 18VWM 42VC 508, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0508 (1220 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Capacitance @ Frequency: 225pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 25.5V (Typ), Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency: 225pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 25.5V (Typ)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
MG052S18A400DP MG052S18A400DP Hersteller : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 30A 25.5V 0508 SMD T/R
Mindestbestellmenge: 168
MG052S18A400DP MG052S18A400DP Hersteller : Kyocera AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 225 pF 25.5V 42V
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 2
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 10