Produkte > KYOCERA AVX > MG052S18A400RP
MG052S18A400RP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 25.5V 30A 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Varistor Voltage (Max): 28.05 V
Varistor Voltage (Min): 22.95 V
Varistor Voltage (Typ): 25.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 225 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MG052S18A400RP KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 25.5V 30A 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0508 (1220 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, Varistor Voltage (Max): 28.05 V, Varistor Voltage (Min): 22.95 V, Varistor Voltage (Typ): 25.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 225 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MG052S18A400RP Hersteller : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: VARISTOR 25.5V 30A 0508
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 2
Varistor Voltage (Typ): 25.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
auf Bestellung 7800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
MG052S18A400RP MG052S18A400RP Hersteller : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 30A 25.5V 0508 SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
MG052S18A400RP MG052S18A400RP Hersteller : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 225pF 25.5V 42V