Produkte > KYOCERA AVX > MG064S14A300DP
MG064S14A300DP
MG064S14A300DP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 19.5V 30A 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Max): 21.84 V
Varistor Voltage (Min): 17.16 V
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 10 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 425 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MG064S14A300DP KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 19.5V 30A 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0612 (1632 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 4, Varistor Voltage (Max): 21.84 V, Varistor Voltage (Min): 17.16 V, Varistor Voltage (Typ): 19.5 V, Maximum AC Volts: 10 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 425 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MG064S14A300DP MG064S14A300DP Hersteller : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: VARISTOR 19.5V 30A 0612
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 10 V
Maximum DC Volts: 14 V
auf Bestellung 2254 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
MG064S14A300DP MG064S14A300DP Hersteller : KYOCERA AVX mguard-3165299.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 425 pF 19.5 V 32V
MG064S14A300DP mguard.pdf
MG064S14A300DP MG064S14A300DP Hersteller : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 10VAC/14VDC 30A 19.5V 0612 SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar