Produkte > KYOCERA AVX > MG064S18A400DP
MG064S18A400DP
MG064S18A400DP KYOCERA AVX
mguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 25.5V 15A 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 15 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Max): 28.05 V
Varistor Voltage (Min): 22.95 V
Varistor Voltage (Typ): 25.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MG064S18A400DP KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 25.5V 15A 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0612 (1632 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 15 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Varistor Voltage (Max): 28.05 V, Varistor Voltage (Min): 22.95 V, Varistor Voltage (Typ): 25.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MG064S18A400DP MG064S18A400DP Hersteller : KYOCERA AVX mguard.pdf Description: VARISTOR 25.5V 15A 0612
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 15 A
Energy: 0.05J
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Varistor Voltage (Typ): 25.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
auf Bestellung 2016 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
MG064S18A400DP MG064S18A400DP Hersteller : Kyocera AVX mguard-3165299.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 120 pF 25.5 V 42V
Mindestbestellmenge: 2
MG064S18A400DP Hersteller : AVX mguard.pdf SMD
MG064S18A400DP MG064S18A400DP Hersteller : KYOCERA AVX Components mguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 15A 25.5V 0612 SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar