Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MGV-125-22-0805-2X
MGV-125-22-0805-2X
MGV-125-22-0805-2X MACOM Technology Solutions
MGV125-x%20Series.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: VARACTOR DIODE,GAAS,HYPERABRUPT,
Packaging: Tray
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single
Capacitance @ Vr, F: 1.17pF @ 4V, 1MHz
Q @ Vr, F: 3000 @ 4V, 50MHz
Capacitance Ratio Condition: C2/C20
Supplier Device Package: 0805-2
Part Status: Active
Voltage - Peak Reverse (Max): 22 V
Capacitance Ratio: 10.0
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MGV-125-22-0805-2X MACOM Technology Solutions
Description: VARACTOR DIODE,GAAS,HYPERABRUPT,, Packaging: Tray, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single, Capacitance @ Vr, F: 1.17pF @ 4V, 1MHz, Q @ Vr, F: 3000 @ 4V, 50MHz, Capacitance Ratio Condition: C2/C20, Supplier Device Package: 0805-2, Part Status: Active, Voltage - Peak Reverse (Max): 22 V, Capacitance Ratio: 10.0.