Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MHC1005P121ZBP1A8DG
MHC1005P121ZBP1A8DG
MHC1005P121ZBP1A8DG INPAQ Technology Co., Ltd
MHC-S_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Strip
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 1.8A
DC Resistance (DCR) (Max): 75mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MHC1005P121ZBP1A8DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 1.8A, DC Resistance (DCR) (Max): 75mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote MHC1005P121ZBP1A8DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MHC1005P121ZBP1A8DG MHC1005P121ZBP1A8DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MHC-S_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 1.8A
Part Status: Active
Number of Lines: 1