Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MHC1005S121MBPDG
MHC1005S121MBPDG
MHC1005S121MBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MHC-S%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 1005 120OHM 1.5A 1L
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.61mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 18017 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MHC1005S121MBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 1005 120OHM 1.5A 1L, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.61mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.