Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MHC1608P221ZBP2A2DG
MHC1608P221ZBP2A2DG
MHC1608P221ZBP2A2DG INPAQ Technology Co., Ltd
MHC_P_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 1049 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MHC1608P221ZBP2A2DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 2.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote MHC1608P221ZBP2A2DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MHC1608P221ZBP2A2DG MHC1608P221ZBP2A2DG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MHC_P_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2.2A
Number of Lines: 1