MI0805J102R-10
MI0805J102R-10 Laird-Signal Integrity Products
mi0805j102r-10-datasheet
Hersteller: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
auf Bestellung 490100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MI0805J102R-10 Laird-Signal Integrity Products
Description: LAIRD - MI0805J102R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 1 kohm, 1 A, MI Series, 0.15 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 1A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: MI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MI0805J102R-10 MI0805J102R-10 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products mi0805j102r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
auf Bestellung 491075 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
MI0805J102R-10 MI0805J102R-10 Hersteller : Laird Technologies 1A207964A462BAE0537B832E33229BD345DB08C233636F0142ADAF22B7BC86F6.pdf Ferrite Beads 1000ohms 100MHz 1A Monolithic 0805 SMD
Mindestbestellmenge: 17
MI0805J102R-10 MI0805J102R-10 Hersteller : LAIRD 1685905.pdf Description: LAIRD - MI0805J102R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 1 kohm, 1 A, MI Series, 0.15 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: MI Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
MI0805J102R-10 Hersteller : LAIRD mi0805j102r-10-datasheet Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; Ioper: 1A; 0805; R: 150mΩ; ±25%; Z: 1kΩ; 100MHz
Mounting: SMD
Operating current: 1A
Resistance: 0.15Ω
Tolerance: ±25%
Test frequency: 100MHz
Operating temperature: -40...125°C
Case - mm: 2012
Impedance: 1kΩ
Case - inch: 0805
Type of ferrite: bead
Max. operating current: 1A
Mindestbestellmenge: 8000
MI0805J102R-10 Hersteller : STEWARD mi0805j102r-10-datasheet SMD
MI0805J102R-10
Produktcode: 174029
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
mi0805j102r-10-datasheet Drosseln > Induktivität 0805
Produkt ist nicht verfügbar
MI0805J102R-10 Hersteller : Laird Technologies mi0805j102r-10-datasheet Ferrite Beads 1000ohms 100MHz 1A Monolithic 0805 25% Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт