Produkte > MTA > MIDIVAL 100A
MIDIVAL 100A
MIDIVAL 100A MTA
MIDIVAL-100A.pdf MTA_Product_Catalogue_2024.pdf
Hersteller: MTA
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 100A; 32VDC; automotive; 40mm; MIDIVAL
Kind of fuse: automotive
Colour: blue
Type of fuse: fuse
Mounting: M5 screw
Operating temperature: -40...125°C
Fuse size: 40mm
Current rating: 100A
Rated voltage: 32V DC
Manufacturer series: MIDIVAL
auf Bestellung 1270 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 120
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIDIVAL 100A MTA
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 100A; 32VDC; automotive; 40mm; MIDIVAL, Kind of fuse: automotive, Colour: blue, Type of fuse: fuse, Mounting: M5 screw, Operating temperature: -40...125°C, Fuse size: 40mm, Current rating: 100A, Rated voltage: 32V DC, Manufacturer series: MIDIVAL.
Weitere Produktangebote MIDIVAL 100A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIDIVAL-100A Hersteller : MTA Запобіжник: плавка; 100А; 32ВDC; автомобільний; 40мм; MIDIVAL Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт