Produkte > MTA > MIDIVAL 30A
MIDIVAL 30A
MIDIVAL 30A MTA
MIDIVAL-30A.pdf MTA_Product_Catalogue_2024.pdf
Hersteller: MTA
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 30A; 32VDC; automotive; 40mm; MIDIVAL
Kind of fuse: automotive
Colour: orange
Type of fuse: fuse
Mounting: M5 screw
Operating temperature: -40...125°C
Fuse size: 40mm
Current rating: 30A
Rated voltage: 32V DC
Manufacturer series: MIDIVAL
auf Bestellung 2054 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 120
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIDIVAL 30A MTA
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 30A; 32VDC; automotive; 40mm; MIDIVAL, Kind of fuse: automotive, Colour: orange, Type of fuse: fuse, Mounting: M5 screw, Operating temperature: -40...125°C, Fuse size: 40mm, Current rating: 30A, Rated voltage: 32V DC, Manufacturer series: MIDIVAL.
Weitere Produktangebote MIDIVAL 30A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIDIVAL-30A Hersteller : MTA MIDIVAL-MTA.pdf Плавкий запобіжник, Uac, В = 32, Розм = 40 мм, Iспр. = 30 А, Тексп, °C = -40...+125, Колір = помаранчевий, M5,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: 40 mm Од. вим: шт