Produkte > MTA > MIDIVAL 40A
MIDIVAL 40A
MIDIVAL 40A MTA
MIDIVAL-40A.pdf MTA_Product_Catalogue_2024.pdf
Hersteller: MTA
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 40A; 32VDC; automotive; 40mm; MIDIVAL
Manufacturer series: MIDIVAL
Current rating: 40A
Rated voltage: 32V DC
Colour: green
Operating temperature: -40...125°C
Fuse size: 40mm
Mounting: M5 screw
auf Bestellung 5861 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 124
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIDIVAL 40A MTA
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 32VDC; automotive; 40mm; MIDIVAL, Manufacturer series: MIDIVAL, Current rating: 40A, Rated voltage: 32V DC, Colour: green, Operating temperature: -40...125°C, Fuse size: 40mm, Kind of fuse: automotive, Type of fuse: fuse, Mounting: M5 screw.
Weitere Produktangebote MIDIVAL 40A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIDIVAL-40A Hersteller : MTA MIDIVAL-MTA.pdf Плавкий автомобільний запобіжник, Udc, В = 32, Розм = 40 мм, Iспр. = 40 А, Тексп, °C = -40...125, Колір = зелений, М5,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: 40 mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
verfügbar 3 Stücke:
MIDIVAL-40A Hersteller : MTA Запобіжник: плавка; 40А; 32ВDC; автомобільний; 40мм; MIDIVAL Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт