Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > MIN02-002DC220J-TF
MIN02-002DC220J-TF
MIN02-002DC220J-TF Cornell Dubilier Knowles
MCM-MIN.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 22PF 5% 300V SMD
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 300 V
auf Bestellung 485 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MIN02-002DC220J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 22PF 5% 300V SMD, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Part Status: Active, Capacitance: 22 pF, Voltage - Rated: 300 V.
Weitere Produktangebote MIN02-002DC220J-TF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MIN02-002DC220J-TF MIN02-002DC220J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MCM-MIN.pdf Description: CAP MICA 22PF 5% 300V SMD
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
MIN02-002DC220J-TF MIN02-002DC220J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MCM_MIN-2944581.pdf Mica Capacitors 22pF 300V 5% tol