Produkte > HUBER+SUHNER > Mini141-12
Mini141-12
Mini141-12 HUBER+SUHNER
H_S_MINI141_12_EN.pdf
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Cable Assemblies MINI141-12, SMA (male), SMA (male), 50 Ohm, 26.5 GHz, 12 in, 304.8 mm
auf Bestellung 32 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Mini141-12 HUBER+SUHNER
Description: COAX CBL SMA TO SMA, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 26.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: Hand Formable .141
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 26.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms