MINI141-13
MINI141-13 Huber + Suhner AG
microwave_cables_en.pdf
Hersteller: Huber + Suhner AG
Cable Assembly Coaxial 0.33m SMA to SMA PL-PL
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MINI141-13 Huber + Suhner AG
Description: MINI141-13, Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 13.00" (330.20mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 26.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote MINI141-13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Mini141-13 Hersteller : Huber+Suhner, Inc. Description: MINI141-13
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 13.00" (330.20mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .141
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 26.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms