Produkte > HUBER+SUHNER > Mini141-15
Mini141-15
Mini141-15 HUBER+SUHNER
H_S_MINI141_15_EN.pdf
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Cable Assemblies MINI141-15, SMA (male), SMA (male), 50 Ohm, 26.5 GHz, 15 in, 381 mm
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Mini141-15 HUBER+SUHNER
Description: MINI141-15, Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 15.00" (381.00mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 26.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MINI141-15 Hersteller : Huber + Suhner AG Minibend Flexible Coaxial Cable Assembly
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mini141-15 Hersteller : Huber+Suhner, Inc. Description: MINI141-15
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 15.00" (381.00mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: Hand Formable .141
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 26.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms