Produkte > HUBER+SUHNER > Minibend-2.5
Minibend-2.5
Minibend-2.5 HUBER+SUHNER
H_S_MINIBEND_2_5_EN.PDF
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Cable Assemblies SMA plug(m) to SMA plug(m) CAY with .086 Flex Cbl MAX Freq 24 GHz
auf Bestellung 259 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details Minibend-2.5 HUBER+SUHNER
Description: COAX CBL SMA TO SMA 2.5", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 2.500" (63.50mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 24 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Minibend-2.5 Minibend-2.5 Hersteller : Huber+Suhner, Inc. download Description: COAX CBL SMA TO SMA 2.5"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 2.500" (63.50mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 24 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms