Produkte > HUBER+SUHNER > MINIBEND-20
MINIBEND-20
MINIBEND-20 HUBER+SUHNER
H_S_MINIBEND_20_EN.pdf
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Cable Assemblies MINIBEND-20
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MINIBEND-20 HUBER+SUHNER
Description: COAX CBL SMA TO SMA 20", Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 20.00" (508.00mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 24 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MINIBEND-20 MINIBEND-20 Hersteller : Huber+Suhner, Inc. download Description: COAX CBL SMA TO SMA 20"
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 20.00" (508.00mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 24 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms