Produkte > HUBER + SUHNER AG > MINIBEND-3.5
MINIBEND-3.5
MINIBEND-3.5 Huber + Suhner AG
Hersteller: Huber + Suhner AG
Cable Assembly Coaxial 0.088m SMA to SMA PL-PL
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MINIBEND-3.5 Huber + Suhner AG
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 3.5", Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 3.500" (88.90mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 24 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Minibend-3.5 Minibend-3.5 Hersteller : HUBER+SUHNER H_S_MINIBEND_3_5_EN.pdf RF Cable Assemblies MINIBEND-3.5, SMA (male), SMA (male), 50 Ohm, 24 GHz, 3.5 in, 88.9 mm
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 24 Stücke:
auf Bestellung 9 Stücke:
Minibend-3.5 Hersteller : Huber+Suhner, Inc. Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 3.5"
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 3.500" (88.90mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 0.086" Semi-Rigid Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 24 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms