Produkte > RAYCHEM > MINISMDC100F-2
MINISMDC100F-2 RAYCHEM
littelfuse_ptc_minismdc010f_2_product_specification.pdf.pdf
Hersteller: RAYCHEM
09+
auf Bestellung 2018 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MINISMDC100F-2 RAYCHEM
Description: PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Concave, Size / Dimension: 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 1.1 A, Current - Trip (It): 2.2 A, Voltage - Max: 8V, Thickness (Max): 0.024" (0.62mm), Part Status: Active, Current - Max: 100 A, Time to Trip: 300 ms, Resistance - Initial (Ri) (Min): 40 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 210 mOhms.
Weitere Produktangebote MINISMDC100F-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MINISMDC100F-2 MINISMDC100F-2 Hersteller : Littelfuse littelfuseptcminismdcdatasheet.pdf PTC Resettable Fuse 1.1A(hold) 2.2A(trip) 8VDC 100A 1.2W 0.3s 0.04Ohm SMD Solder Pad 1812 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
MINISMDC100F-2 MINISMDC100F-2 Hersteller : Littelfuse Inc. littelfuse_ptc_minismdc010f_2_product_specification.pdf.pdf Description: PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 1.1 A
Current - Trip (It): 2.2 A
Voltage - Max: 8V
Thickness (Max): 0.024" (0.62mm)
Part Status: Active
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 300 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min): 40 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 210 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Current - Trip (It): 2.2 A
Voltage - Max: 8V
Part Status: Active
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 300 ms