Produkte > CUI DEVICES > MJ1-2503A
MJ1-2503A
MJ1-2503A CUI DEVICES
mj1-2503a.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
2.5 mm, Mono, Right Angle, Through Hole, Audio Jack Connector
auf Bestellung 15050 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 141
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MJ1-2503A CUI DEVICES
Description: CONN JACK MONO 2.5MM R/A, Packaging: Bag, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Mono, Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MJ1-2503A MJ1-2503A Hersteller : Same Sky mj1_2503a.pdf Phone Connectors Audio Jacks
auf Bestellung 22302 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MJ1-2503A MJ1-2503A Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) mj1-2503a.pdf Description: CONN JACK MONO 2.5MM R/A
Packaging: Bag
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Mono
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
Mindestbestellmenge: 16
MJ1-2503A MJ1-2503A Hersteller : SAME SKY mj12503a.pdf Conn 2.5MM Phone Jack F 3 POS Solder RA Thru-Hole 3 Terminal 1 Port
auf Bestellung 112 Stücke:
auf Bestellung 112 Stücke:
MJ1-2503A MJ1-2503A
Produktcode: 109208
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
mj1-2503a.pdf Steckverbinder, Reihenklemmen > Steckverbindungen sonstige
Produkt ist nicht verfügbar