Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > MLP111M450EK0C
MLP111M450EK0C
MLP111M450EK0C Cornell Dubilier - CDE
MLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 110uF 450V 20% FLATPACK
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLP111M450EK0C Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 110UF 20% 450V FLTPCK, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: FlatPack, Size / Dimension: 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.000" (25.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.456Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 110 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLP111M450EK0C MLP111M450EK0C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MLP.pdf Description: CAP ALUM 110UF 20% 450V FLTPCK
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: FlatPack
Size / Dimension: 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.000" (25.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.456Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 110 µF
Voltage - Rated: 450 V
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MLP111M450EK0C MLP111M450EK0C Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 110uF 450V 20% FLATPACK