MLP113M050EB0A
MLP113M050EB0A Cornell Dubilier Knowles
MLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPAC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: FlatPack, Tabbed
Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.000" (25.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 36mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 11000 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 889 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLP113M050EB0A Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPAC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: FlatPack, Tabbed, Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.000" (25.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 36mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 11000 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLP113M050EB0A MLP113M050EB0A Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 11000uF 50V 20% FLATPACK
auf Bestellung 277 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MLP113M050EB0A MLP113M050EB0A Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MLP.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 11000uF 50V 20% FLATPACK