MLP332M080EB0A
MLP332M080EB0A Knowles / Illinois Capacitor
MLP.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3300uF 80V 20% FLATPACK
auf Bestellung 344 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLP332M080EB0A Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: FlatPack, Tabbed, Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.000" (25.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 44mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 80 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLP332M080EB0A MLP332M080EB0A Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3300uF 80V 20% FLATPACK
auf Bestellung 481 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MLP332M080EB0A MLP332M080EB0A Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3300uF 80V 20% FLATPACK
auf Bestellung 481 Stücke:
MLP332M080EB0A MLP332M080EB0A Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MLP.pdf Description: CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: FlatPack, Tabbed
Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.000" (25.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 44mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 80 V