MLP821M250EB1A
MLP821M250EB1A Knowles / Illinois Capacitor
MLP.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 820uF 250V 20% FLATPACK
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLP821M250EB1A Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V FLATPACK, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: FlatPack, Tabbed, Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.000" (25.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 172mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLP821M250EB1A MLP821M250EB1A Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MLP.pdf Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V FLATPACK
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: FlatPack, Tabbed
Size / Dimension: 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.000" (25.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 172mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 250 V
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MLP821M250EB1A MLP821M250EB1A Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 820uF 250V 20% FLATPACK
Produkt ist nicht verfügbar
MLP821M250EB1A MLP821M250EB1A Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 820uF 250V 20% FLATPACK