Produkte > MLV > MLVA02V05C064
MLVA02V05C064
eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 150000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA02V05C064
Description: VARISTOR 11V 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 14 V, Varistor Voltage (Min): 8 V, Varistor Voltage (Typ): 11 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.5 V, Capacitance @ Frequency: 64 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVA02V05C064
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA02V05C064 MLVA02V05C064 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 11V 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 14 V
Varistor Voltage (Min): 8 V
Varistor Voltage (Typ): 11 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V
Capacitance @ Frequency: 64 pF @ 1 MHz