Produkte > EATON ELECTRONICS > MLVA04V05C270-R
MLVA04V05C270-R
MLVA04V05C270-R Eaton Electronics
eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MLV 0402 5V 270pF
auf Bestellung 19163 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA04V05C270-R Eaton Electronics
Description: VARISTOR 13V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.05J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 18 V, Varistor Voltage (Min): 8 V, Varistor Voltage (Typ): 13 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.5 V, Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA04V05C270-R MLVA04V05C270-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 13V 20A 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 18 V
Varistor Voltage (Min): 8 V
Varistor Voltage (Typ): 13 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V
Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 6795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
MLVA04V05C270-R MLVA04V05C270-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-da-1608734.pdf Varistors MLV 0402 5V 270pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 20 A
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 18 V
Varistor Voltage (Min): 8 V
Varistor Voltage (Typ): 13 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V