Produkte > MLV > MLVA04V09C130
MLVA04V09C130
eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA04V09C130
Description: VARISTOR 12.5V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.05J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 15 V, Varistor Voltage (Min): 10 V, Varistor Voltage (Typ): 12.5 V, Maximum AC Volts: 7 V, Maximum DC Volts: 9 V, Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVA04V09C130
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA04V09C130 MLVA04V09C130 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 12.5V 20A 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.05J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 15 V
Varistor Voltage (Min): 10 V
Varistor Voltage (Typ): 12.5 V
Maximum AC Volts: 7 V
Maximum DC Volts: 9 V
Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 MHz