MLVA04V18C085-R
MLVA04V18C085-R Eaton - Electronics Division
eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 22V 20A 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.4 V
Varistor Voltage (Min): 17.6 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 79200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA04V18C085-R Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 22V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.05J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 26.4 V, Varistor Voltage (Min): 17.6 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVA04V18C085-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85334090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 70000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
MLVA04V18C085-R MLVA04V18C085-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 22V 20A 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 A
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.4 V
Varistor Voltage (Min): 17.6 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Produkt ist nicht verfügbar
MLVA04V18C085-R MLVA04V18C085-R Hersteller : Bussmann / Eaton bus-elx-ds-10493-mlva-r-971730.pdf Varistors MLV 0402 18V 85pF