MLVA06V05C270-R
MLVA06V05C270-R Eaton - Electronics Division
eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 13V 30A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 18 V
Varistor Voltage (Min): 8 V
Varistor Voltage (Typ): 13 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V
Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA06V05C270-R Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 13V 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 18 V, Varistor Voltage (Min): 8 V, Varistor Voltage (Typ): 13 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.5 V, Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA06V05C270-R MLVA06V05C270-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 13V 30A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 18 V
Varistor Voltage (Min): 8 V
Varistor Voltage (Typ): 13 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V
auf Bestellung 14085 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
MLVA06V05C270-R MLVA06V05C270-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-da-1608734.pdf Varistors MLV 0603 5V 270pF