Produkte > EATON ELECTRONICS > MLVA06V18C150-R
MLVA06V18C150-R
MLVA06V18C150-R Eaton Electronics
eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MLV 0603 18V 150pF
auf Bestellung 778 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVA06V18C150-R Eaton Electronics
Description: VARISTOR 28V 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 33 V, Varistor Voltage (Min): 23 V, Varistor Voltage (Typ): 28 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVA06V18C150-R MLVA06V18C150-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-da-1608734.pdf Varistors MLV 0603 18V 150pF
auf Bestellung 693 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
MLVA06V18C150-R MLVA06V18C150-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlva-r-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 28V 30A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 33 V
Varistor Voltage (Min): 23 V
Varistor Voltage (Typ): 28 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 1822 Stücke:
Mindestbestellmenge: 23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 33 V
Varistor Voltage (Min): 23 V
Varistor Voltage (Typ): 28 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V