MLVB04V18C003
MLVB04V18C003 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 28V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 34 V
Varistor Voltage (Min): 22 V
Varistor Voltage (Typ): 28 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVB04V18C003 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 28V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 34 V, Varistor Voltage (Min): 22 V, Varistor Voltage (Typ): 28 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVB04V18C003 MLVB04V18C003 Hersteller : Eaton Electronics eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Varistors MLV 0402 18V 3pF
auf Bestellung 46866 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
MLVB04V18C003 MLVB04V18C003 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 28V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 34 V
Varistor Voltage (Min): 22 V
Varistor Voltage (Typ): 28 V
Maximum DC Volts: 18 V