MLVB06V18C001
MLVB06V18C001 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 53V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 60 V
Varistor Voltage (Min): 46 V
Varistor Voltage (Typ): 53 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 1 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVB06V18C001 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 53V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 60 V, Varistor Voltage (Min): 46 V, Varistor Voltage (Typ): 53 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 1 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVB06V18C001 MLVB06V18C001 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 53V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 60 V
Varistor Voltage (Min): 46 V
Varistor Voltage (Typ): 53 V
Maximum DC Volts: 18 V
auf Bestellung 9240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
MLVB06V18C001 MLVB06V18C001 Hersteller : Eaton Electronics eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Varistors MLV 0603 18V 1pF