MLVB06V18C0R5
MLVB06V18C0R5 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 105V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 120 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 105 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 0.5 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 3470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVB06V18C0R5 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 105V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 120 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 105 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 0.5 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVB06V18C0R5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVB06V18C0R5 MLVB06V18C0R5 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 105V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 120 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 105 V
Maximum DC Volts: 18 V
Produkt ist nicht verfügbar
MLVB06V18C0R5 MLVB06V18C0R5 Hersteller : Eaton Electronics eaton-mlvb-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Varistors MLV 0603 18V .5pF