Produkte > EATON ELECTRONICS > MLVC04V014C120
MLVC04V014C120
MLVC04V014C120 Eaton Electronics
eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors 14 VDC 120PF
auf Bestellung 8816 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC04V014C120 Eaton Electronics
Description: VARISTOR 20V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 22 V, Varistor Voltage (Min): 18 V, Varistor Voltage (Typ): 20 V, Maximum AC Volts: 10 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC04V014C120 MLVC04V014C120 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_general_type_multilayer_varistor_esd_su-1994298.pdf Varistors 14VDC 120PF
auf Bestellung 8976 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
MLVC04V014C120 MLVC04V014C120 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 20V 20A 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 22 V
Varistor Voltage (Min): 18 V
Varistor Voltage (Typ): 20 V
Maximum AC Volts: 10 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz