Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVC04V018C090
MLVC04V018C090
MLVC04V018C090 Bussmann / Eaton
eaton_mlvc_general_type_multilayer_varistor_esd_su-1994298.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors 18VDC 090PF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC04V018C090 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 25V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 27.5 V, Varistor Voltage (Min): 22.5 V, Varistor Voltage (Typ): 25 V, Maximum AC Volts: 12.7 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 90 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC04V018C090
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC04V018C090 MLVC04V018C090 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 25V 20A 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 27.5 V
Varistor Voltage (Min): 22.5 V
Varistor Voltage (Typ): 25 V
Maximum AC Volts: 12.7 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 90 pF @ 1 MHz