Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVC08V014C200
MLVC08V014C200
MLVC08V014C200 Bussmann / Eaton
eaton_mlvc_general_type_multilayer_varistor_esd_su-1994298.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors 14 VDC 200PF
auf Bestellung 2856 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC08V014C200 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 20V 35A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 35 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 22 V, Varistor Voltage (Min): 18 V, Varistor Voltage (Typ): 20 V, Maximum AC Volts: 10 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC08V014C200 MLVC08V014C200 Hersteller : Eaton Electronics eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Varistors 14 VDC 200PF
auf Bestellung 1635 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MLVC08V014C200 MLVC08V014C200 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 20V 35A 0805
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 35 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 22 V
Varistor Voltage (Min): 18 V
Varistor Voltage (Typ): 20 V
Maximum AC Volts: 10 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Varistor: multilayer; SMD; 0805; 10VAC; 14VDC; 35A; 20V; 200pF; 100mJ
Energy E10/1000µs: 100mJ
Max. operating voltage: 10V AC; 14V DC
Varistor voltage: 20V
Varistor max current 8/20µs: 35A
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Type of varistor: multilayer
Mounting: SMD
Capacitance: 0.2nF