Produkte > EATON / PARTNER STOCK > MLVC08V030C150
MLVC08V030C150 EATON / PARTNER STOCK
3190693.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - MLVC08V030C150 - VARISTORS
tariffCode: 85332100
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC08V030C150 EATON / PARTNER STOCK
Description: VARISTOR 42V 35A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 35 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 46.2 V, Varistor Voltage (Min): 37.8 V, Varistor Voltage (Typ): 42 V, Maximum AC Volts: 21.2 V, Maximum DC Volts: 30 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC08V030C150
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC08V030C150 MLVC08V030C150 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 42V 35A 0805
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 35 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 46.2 V
Varistor Voltage (Min): 37.8 V
Varistor Voltage (Typ): 42 V
Maximum AC Volts: 21.2 V
Maximum DC Volts: 30 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 MHz