Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVC08V033C230
MLVC08V033C230
MLVC08V033C230 Bussmann / Eaton
eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors 33VDC 230PF
auf Bestellung 3570 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC08V033C230 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 45V 35A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 35 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 49.5 V, Varistor Voltage (Min): 40.5 V, Varistor Voltage (Typ): 45 V, Maximum AC Volts: 23.3 V, Maximum DC Volts: 33 V, Capacitance @ Frequency: 230 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC08V033C230 MLVC08V033C230 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 45V 35A 0805
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 35 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 49.5 V
Varistor Voltage (Min): 40.5 V
Varistor Voltage (Typ): 45 V
Maximum AC Volts: 23.3 V
Maximum DC Volts: 33 V
Capacitance @ Frequency: 230 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 3965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
tariffCode: 85332100
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Current - Surge: 35 A
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 49.5 V
Varistor Voltage (Min): 40.5 V
Varistor Voltage (Typ): 45 V
Maximum AC Volts: 23.3 V
Maximum DC Volts: 33 V