Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVC08V038C110
MLVC08V038C110
MLVC08V038C110 Bussmann / Eaton
eaton_mlvc_general_type_multilayer_varistor_esd_su-1994298.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors 38VDC 110PF
auf Bestellung 4025 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC08V038C110 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 51V 35A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 35 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 56.1 V, Varistor Voltage (Min): 45.9 V, Varistor Voltage (Typ): 51 V, Maximum AC Volts: 27 V, Maximum DC Volts: 38 V, Capacitance @ Frequency: 110 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC08V038C110 MLVC08V038C110 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 51V 35A 0805
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 35 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 56.1 V
Varistor Voltage (Min): 45.9 V
Varistor Voltage (Typ): 51 V
Maximum AC Volts: 27 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 110 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 3984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Current - Surge: 35 A
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 56.1 V
Varistor Voltage (Min): 45.9 V
Varistor Voltage (Typ): 51 V
Maximum AC Volts: 27 V
Maximum DC Volts: 38 V