Produkte > EATON ELECTRONICS > MLVC12V026C500
MLVC12V026C500
MLVC12V026C500 Eaton Electronics
eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors 26 VDC 500PF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC12V026C500 Eaton Electronics
Description: VARISTOR 36V 120A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 120 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 39.6 V, Varistor Voltage (Min): 32.4 V, Varistor Voltage (Typ): 36 V, Maximum AC Volts: 18.4 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC12V026C500 MLVC12V026C500 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 36V 120A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 120 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 39.6 V
Varistor Voltage (Min): 32.4 V
Varistor Voltage (Typ): 36 V
Maximum AC Volts: 18.4 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 2292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
MLVC12V026C500 MLVC12V026C500 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 26 VDC 500PF
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 120 A
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 39.6 V
Varistor Voltage (Min): 32.4 V
Varistor Voltage (Typ): 36 V
Maximum AC Volts: 18.4 V
Maximum DC Volts: 26 V