Produkte > EATON ELECTRONICS > MLVC13V012C1700
MLVC13V012C1700
MLVC13V012C1700 Eaton Electronics
eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors 12 VDC 1700PF
auf Bestellung 2993 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC13V012C1700 Eaton Electronics
Description: VARISTOR 18V 300A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 300 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.5J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 20.7 V, Varistor Voltage (Min): 15.3 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 8.5 V, Maximum DC Volts: 12 V, Capacitance @ Frequency: 1700 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC13V012C1700 MLVC13V012C1700 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 12 VDC 1700PF
auf Bestellung 6278 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MLVC13V012C1700 MLVC13V012C1700 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 18V 300A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 300 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 20.7 V
Varistor Voltage (Min): 15.3 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 8.5 V
Maximum DC Volts: 12 V
Capacitance @ Frequency: 1700 pF @ 1 MHz
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 300 A
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 20.7 V
Varistor Voltage (Min): 15.3 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 8.5 V
Maximum DC Volts: 12 V