Produkte > EATON / PARTNER STOCK > MLVC13V065C400
MLVC13V065C400 EATON / PARTNER STOCK
3190694.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - MLVC13V065C400 - VARISTORS
tariffCode: 85332100
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
auf Bestellung 5400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC13V065C400 EATON / PARTNER STOCK
Description: VARISTOR 82V 250A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.5J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 46 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC13V065C400
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC13V065C400 MLVC13V065C400 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 82V 250A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 46 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 MHz