MLVC18V024C1500
MLVC18V024C1500 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 33V 500A 1812
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 24 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC18V024C1500 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 33V 500A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 24 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC18V024C1500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC18V024C1500 MLVC18V024C1500 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 24 VDC 1500PF
Produkt ist nicht verfügbar
MLVC18V024C1500 MLVC18V024C1500 Hersteller : Eaton Electronics eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 24 VDC 1500PF