Produkte > BUSSMANN / EATON > MLVC18V026C1300
MLVC18V026C1300
MLVC18V026C1300 Bussmann / Eaton
eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors 26 VDC 1300PF
auf Bestellung 2752 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC18V026C1300 Bussmann / Eaton
Description: VARISTOR 36V 500A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 39.6 V, Varistor Voltage (Min): 32.4 V, Varistor Voltage (Typ): 36 V, Maximum AC Volts: 18.4 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 1300 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC18V026C1300 MLVC18V026C1300 Hersteller : Eaton Electronics eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Varistors 26 VDC 1300PF
auf Bestellung 2329 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MLVC18V026C1300 MLVC18V026C1300 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Description: VARISTOR 36V 500A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 39.6 V
Varistor Voltage (Min): 32.4 V
Varistor Voltage (Typ): 36 V
Maximum AC Volts: 18.4 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 1300 pF @ 1 MHz