MLVC18V056C800
MLVC18V056C800 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 72V 500A 1812
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 79.2 V
Varistor Voltage (Min): 64.8 V
Varistor Voltage (Typ): 72 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC18V056C800 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 72V 500A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 79.2 V, Varistor Voltage (Min): 64.8 V, Varistor Voltage (Typ): 72 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V, Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC18V056C800
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC18V056C800 MLVC18V056C800 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 56 VDC 800PF
Produkt ist nicht verfügbar
MLVC18V056C800 MLVC18V056C800 Hersteller : Eaton Electronics eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 56 VDC 800PF