MLVC32V065C1000
MLVC32V065C1000 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 82V 400A 3225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3225 (8063 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 1100 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC32V065C1000 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 82V 400A 3225, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3225 (8063 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.8J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 1100 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC32V065C1000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC32V065C1000 MLVC32V065C1000 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 65VDC 1000PF