MLVC32V150C550
MLVC32V150C550 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvc-high-energy-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 180V 400A 3225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3225 (8063 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3.6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 198 V
Varistor Voltage (Min): 162 V
Varistor Voltage (Typ): 180 V
Maximum AC Volts: 115 V
Maximum DC Volts: 150 V
Capacitance @ Frequency: 550 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC32V150C550 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 180V 400A 3225, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3225 (8063 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 3.6J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 198 V, Varistor Voltage (Min): 162 V, Varistor Voltage (Typ): 180 V, Maximum AC Volts: 115 V, Maximum DC Volts: 150 V, Capacitance @ Frequency: 550 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC32V150C550
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC32V150C550 MLVC32V150C550 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_high_energy_type_multilayer_varistor_es-1994316.pdf Varistors 150VDC 550PF