Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVG04023R0LV42BPDG
MLVG04023R0LV42BPDG
MLVG04023R0LV42BPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVG0402DG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0402 VDC 42V CP 3PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Thermally Protected
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 75 V
Varistor Voltage (Min): 46 V
Varistor Voltage (Typ): 60.5 V
Maximum DC Volts: 42 V
Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVG04023R0LV42BPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0402 VDC 42V CP 3PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Thermally Protected, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 75 V, Varistor Voltage (Min): 46 V, Varistor Voltage (Typ): 60.5 V, Maximum DC Volts: 42 V, Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVG04023R0LV42BPDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVG04023R0LV42BPDG MLVG04023R0LV42BPDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MLVG0402DG%20Series.pdf Description: VARISTOR 0402 VDC 42V CP 3PF
Features: Thermally Protected
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 75 V
Varistor Voltage (Min): 46 V
Varistor Voltage (Typ): 60.5 V
Maximum DC Volts: 42 V